קורות חיים – רואה חשבון

מלווה את העסק מהרגע הראשון

פתיחת עסק חדש היא אירוע מרגש. אנשים אשר חולמים להצליח בגדול בעולם העסקים צריכים להפגין יכולת יצירתית, שיכולים להגשים את החלום. אנשים המנהלים עסק יודעים כי על מנת להצליח בעסק, הם צריכים להיעזר באנשי מקצוע כדוגמת רואי חשבון. רואה חשבון הוא האיש שיכול ללוות את העסק מהרגע הראשון.
מהו תחום העיסוק של רואה חשבון? רואה חשבון מתעסק בכספים של העסק, הוא יודע מהן התוכניות הכלכליות של העסק, לכן חשוב מאד לסמוך עליו, לבטוח בו בכל הנוגע לניהול מדיניות כלכלית. בנוסף, רואה חשבון מקצועי ידע לשים לב לפרטים הקטנים. בסיום הלימודים אשר נמשכים כארבע שנים ובסיומם מוענקת תעודה, רואה חשבון יכול להתחיל לשלוח קורות חיים למשרדים השונים.

קורות חיים לרואה חשבון

קורות חיים לרואה חשבון

קורות חיים רואה חשבון – משרד קטן או גדול ?

סטודנטים אשר סיימו לימודי ראיית חשבון משתלבים בארגונים שונים. לצורך שליחת קורות חיים רואה חשבון מתלבט האם לשלוח קורות חיים למשרד קטן או גדול. מדובר בסוגיה חשובה עבור בוגר ראיית חשבון.
ראשית, לפני שליחת קורות חיים רואה חשבון חייב להבין באיזה עסק מדובר האם מדובר בעסק בו היקף העסקאות קטן או עסק בו היקף העסקאות גדול.
שנית, ישנם יתרונות לעבודה במשרד גדול או קטן. משרד גדול הינו משרד בעל צוות עובדים מנוסה בתחום.לעומת זאת, משרד קטן הוא משרד בו רואה החשבון אינו בורג קטן.