קורות חיים – חייל משוחרר

קורות חיים לחייל משוחרר

קורות חיים לחייל משוחרר

עומדים בפני שחרור מצה"ל? יציאה לאזרחות והתחלת החיים החדשים היא אחת התקופות המרגשות ביותר בחייהם של צעירים. לאחר זמן מה באזרחות צעירים רבים פונים לשלב הבא – חיפוש עבודה. כיום בעידן האינטרנט ניתן למצוא אתרי אינטרנט רבים המפרסמים משרות המיועדות לחיילים משוחררים. בהתבסס על קורות החיים המעסיק יחליט האם לזמן אתכם לראיון עבודה. בכתיבת קורות חיים חייל משוחרר חשוב לא לחזור על אותו הנוסח בעת שליחה למספר מעסיקים. לכן, חשוב לברר מספר פרטים אודות המקום אליו אתם מעוניינים לשלוח קורות חיים.

כאמור, מקומות עבודה אינם דומים זה לזה, לכן בכל מקום עבודה תדרשו להבליט דברים שונים למשל, אם שולחים קורות חיים לעבודת אבטחה, חשוב להדגיש את העובדה ששירתם ביחידה קרבית. שירות ביחידה קרבית עשוי לקדם אתכם צעד נוסף לקראת קבלת המשרה.

קורות חיים לחייל משוחרר – מה חשוב להדגיש

למעשה, לחיילים משוחררים אין ניסיון תעסוקתי רב, לכן הם צריכים להדגיש את ניסיונם המקצועי בצבא והניסיון המקצועי לפני הצבא. כמו כן, עליכם להדגיש את התכונות הטובות ביותר שתרמו להצלחה בתפקיד. בשונה מאדם מבוגר בעל ניסיון בתחום העבודה, חיילים צעירים מביאים איתם למקום עבודה רעננות ומוטיבציה גבוהה, בשל כך קורות חיים חייל משוחרר חייבים להיכתב בצורה נכונה. לפני שליחת קורות חיים, יש לעבור על קורות החיים,לוודא שאין טעות בתאריכים ואין שגיאות כתיב. שגיאות כתיב עשויות להשאיר רושם שלילי על המעסיקים.

צבא הגנה לישראל

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.