לשמור על השקט: כיצד לחפש עבודה מבלי לעורר חשד

מחפשי עבודה, ובייחוד מנכ"לים מעוניינים לחפש עבודה בחשאי מבלי לעורר את חשדם של הממונים עליהם. חיפוש עבודה מתבצע במהלך יום העבודה לפני עזיבת מקום העבודה. מנכ"לים שמעוניינים לשמור על דיסקרטיות צריכים להיות זהירים ומחושבים על מנת לא לפגוע במקום העבודה הנוכחי.

לא לציין את שם החברה

מנכ"לים המעוניינים לחפש עבודה חדשה צריכים לשמור על חשאיות על מנת לא לעורר את חשדם של הממונים עליהם. חשאיות מתחילה בקורות חיים. בעת כתיבת קורות חיים, לא צריך לציין באופן מפורש את שם החברה בה הם עובדים כעת למשל, חברה ציבורית גדולה בתחום המזון.

כמו כן, חשוב לציין את העובדה שחיפוש העבודה נעשה בצורה דיסקרטית. בנוסף, כדאי לצרף מכתב מקדים ובו לפרט בכמה מילים איזה עבודה אתם מחפשים.

כיצד חברות השמה יכולות לסייע לכם למצוא עבודה חדשה?

מנכ"לים המחפשים עבודה צריכים לבצע את החיפוש בבית ולא בעבודה, כך הם יוכלו להתרכז בחיפוש מבלי לחשוש שמישהו מהעבודה יראה אותם. חיפוש עבודה בבית יאפשר להם להשתמש בדואר האלקטרוני האישי במקום להשתמש בדואר אלקטרוני בעבודה.

אחת הדרכים הטובות ביותר שמנכ"לים יכולים לחפש עבודה היא באמצעות שליחת קורות חיים לחברות השמה המתמחות בהתאמת המשרה. כך או כך, שליחת קורות חיים צריכה להיעשות בדיסקרטיות מלאה, הרי אף אחד לא היה מעוניין לשלוח קורות חיים באמצע יום עבודה ולראות את הממונים עליו מתבוננים בו בשעת מעשה.