ראיון עבודה

כיצד שפת גוף משפיעה על הצלחת הראיון

כידוע  לשפת הגוף שלכם יש משמעות רבה בכל הנוגע להתנהלות נכונה במהלך ראיון עבודה. במהלך ראיון עבודה המסר שאתם מעבירים למעסיק הפוטנציאלי נקבע על ידי שפת הגוף לא פחות מאשר מסרים מילוליים. שפת הגוף בראיון משפיעה על הסיכויים לקבלת המשרה. שפת הגוף בראיון משדרת את התחושות שלכם, לכן כדאי להשקיע בכל הנוגע להצגה עצמית, הצגת התפקידים השונים. ככל שתגיעו לראיון העבודה בטוחים יותר, כך תחושות הגוף שלכם ישדרו את אותם המסרים. ראיון עבודה טיפים שונים כיצד ליצור שפת גוף נינוחה על כך בפסקה הבאה.

כתיבת קורות חיים מקצועית תוביל אתכם להצלחה בטוחה

כתיבת קורות חיים מקצועית תוביל אתכם להצלחה בטוחה

כיצד יוצרים שפת גוף נינוחה

ראיון עבודה היא סיטואציה מלחיצה למדי היכולה להשפיע על חייכם. לכן, חשוב מאד להגיע לראיון עבודה מוכנים ככל האפשר. למידה של שפת גוף נכונה עשויה להשפיע על החלטתו של מעסיק פוטנציאלי. ראיון עבודה טיפים שונים ליצירת שפת גוף נינוחה:

1.קרבה למראיין: אף אחד לא אוהב שמתקרבים אליו, בטח לא שמדובר בסיטואציה של ראיון עבודה. לכן, כדאי להימנע מהנחת חפצים שונים למשל, ארנק או מפתחות על שולחנו של המראיין. כמו כן, כדאי לא לגעת בחפציו האישיים המונחים על השולחן.

2. שמירה על קשר עין: במהלך ראיון עבודה חשוב מאד לא להשפיל עיניים, אלא להפנות מבט ישיר למראיין. במידה ואין לכם ניסיון בתחום, כדאי לכם להתאמן על כך בפני חברים או בני משפחה.

3.היכן מניחים את הידיים: אחת הסוגיות המורכבות ביותר במסגרת ראיון עבודה היא היכן להניח את הידיים. במהלך ראיון עבודה לא מומלץ להניח את הידיים על השולחן בצידי הכסא או על הברכיים.