עיצוב קורות חיים

מסמך קורות החיים שלכם מאפשר למעסיק לבחון לא רק את מקומות העבודה האחרונים שלכם, אלא גם את היכולת לסדר וארגון, לכן חשוב מאד כאשר חושבים על עיצוב קורות חיים להקדיש מחשבה לפרטים הקטנים כמו רווחים, נקודות. עבודה עם מסמך word, שמירה על כללי הניקוד והקפדה על הרווחים עשויה לגרום למעסיק להתבונן בקורות חיים שלכם. בנוסף, יש לחלק את המסמך למספר חלקים, כאשר כל חלק כולל כותרת אחרת למשל: השכלה, שירות צבאי, ידע במחשבים. את הכותרות כדאי להדגיש וכך המעסיק יוכל לראות את מה שהוא מחפש.

כאשר חושבים על עיצוב קורות חיים יש לשמור על רשמיות ואלגנטיות

כאשר חושבים על עיצוב קורות חיים יש לשמור על רשמיות ואלגנטיות

הפצת קורות חיים בקליק אחד

הפצת קורות חיים היא איננה משימה פשוטה, אך באמצעות האינטרנט ניתן להפיץ את קורות החיים בקלות. האינטרנט הינו כלי חשוב בהעברת מידע. לכן, ניתן למצוא אתרים רבים המציעים לכם להפיץ את קורות החיים ללא תשלום. מדובר במנגנון הפצת קורות חיים יעיל עבור חברות השמה רבות. יתרונו של המנגנון הוא בביטחון. באמצעות הפצת קורות חיים בקליק אחד תבטיח לכם כי קורות החיים שלכם הגיעו לחברות ההשמה.

קו"ח לדוגמא

מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה בה הוא יושב וכותב קורות חיים עבור משרה מסוימת. כתיבת קורות חיים איננה משימה פשוטה,לכן כדאי לעיין במספר דוגמאות של קו"ח לדוגמא. באמצעות קו"ח לדוגמא ניתן לדעת כיצד לסדר את המסמך באופן הגיוני,להשתמש במילים מסוימות. בחירת המילים חשובה, כדאי לבחור מילים שירשימו את המעסיק ויגרמו לו לבחור בכם על פני אנשים אחרים.