מחפשי עבודה מעל גיל 50? מה חשוב לכתוב במסמך קורות חיים?

אנשים בגילאי 50 ומעלה מוצאים את עצמם ביום בהיר אחד ללא עבודה, למרות הידע והניסיון שצברו במהלך השנים. בבואם לראיון עבודה הם צריכים להיות מוכנים ולא להפגין עודף בטחון עצמי שימנע מהם להתקבל לעבודה. במידה ואתם מחפשים עבודה ואתם מעל גיל ,50 המאמר הבא מיועד עבורכם.

כתיבת קורות חיים

עבודה קודמת: חשוב מאד לא לציין עבודות קודמות, אלא יש להתמקד באתגר המקצועי וביתרונות שיש לעבודה זו להציע לכם. ישנם מספר נושאים כמו קרבת מקום עבודה, שעות עבודה שיכולים לעשות את כל ההבדל כאשר הם יהיו מוצגים כיתרונות.
בעת כתיבת קורות חיים יש לציין רק את הפרטים החשובים: הקפידו לא לציין פרטים לא חשובים, אלא רק את המשרה אליה אתם מועמדים. לא מומלץ לציין תארים או תעודות שלא נדר להציגם, או כל מידע שיכול לפגוע בסיכויים שלכם.

כיצד לכתוב קורות חיים?

כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

היות ועובדים בגילאים מבוגרים נתפסים לא פעם כחסרי ידע בכל הקשור ללימוד מיומנויות חדשות, כדאי להתעדכן וללמוד מיומנויות חדשות למשל, שימוש בתוכנות מסוימות. לאחר מכן יש לציין זאת במסמך קורות חיים. מסמך קורות חיים לדוגמא למשל יכול להיות מסמך בו תהיה לכם הזדמנות לראות היכן לכתוב את הידע בתוכנות מחשב.

ראיון עבודה – עשה ואל תעשה

לסיכום, ראיון עבודה בדומה לפגישת עסקים היא סיטואציה מלחיצה למדי בה יכולות להתקבל החלטות גורליות.

לפיכך, יש להגיע מוכנים ככל האפשר ולהציג את היתרונות המרכזיים שלכם. לא כדאי להפליג בסיפורים על ניסיונכם הרב, אלא להתמקד בדברים הרלוונטיים, וכן כדאי להימנע ממשפטים המשדרים בטחון עצמי רב.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>