מאגר קורות חיים – כלי לאיתור קורות חיים

ישנם מקרים בהם עובדים נדרשים לגייס עובדים במהירות, כאשר אין אפשרות לחכות שהמועמדים יראו את המודעה וישלחו את קורות החיים, או במקרים בהם אין אפשרות לחכות שהמשרה תתפרסם בערוצי המדיה השונים. גיוסים כאלה מחייבים את המחפשים אחר מועמדים למשרה למצוא כלים מהירים לאיתור עובדים. מאגר קורות חיים הוא אחד מהכלים היעילים ביותר למציאת עובדים במהירות.

דגשים חשובים בעת בחירת מאגר קורות חיים 

כאמור, מאגר קורות חיים הוא מאגר חיוני לאיתור מועמדים למשרה מסוימת. יחד עם זאת, ניתן למצוא כיום מאגרי קורות חיים שונים בחינם ובתשלום. בחירת מאגר חיים קורות חיים היא משימה לא פשוטה בה יש להפעיל את החושים,וזאת כדי למצוא את המקום הטוב ביותר לשים בו את קורות החיים.

קורות החיים הם כרטיס הכניסה שלכם לעולם העבודה, לכן יש לבחור מאגר קורות חיים איכותי בו נראית פעילות של אנשים השולחים קורות חיים. ישנה חשיבות רבה לבדוק האם המאגר מעודכן כלומר, האם החברה המפעילה את המאגר היא חברה מבוקשת בקרב אנשים ששולחים את קורות החיים שלהם. כמו כן, יש לבדוק מתי המועמדים שלחו את קורות החיים לפני מספר שנים או לפני שבוע. בנוסף, יש לבדוק את אופן התשלום כלומר, האם כדאי לשלם מראש על חיפוש במאגר. הפצת קורות חיים באינטרנט היא כלי פופולארי למדי ואינה דורשת זמן רב, לעיתים יש רק צורך להירשם לאתר ולעיתים יש רק צורך להפיץ את קורות החיים בצורה ישירה.

טיפים לראיון עבודה מוצלח

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.